Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Dostawcy internetu / Łącza dedykowane

  :: Dodaj stronę  


» netia warszawa woj. mazowieckie

Jesteśmy grupa osób zajmujących stanowiska handlowe w firmie netia. Jesteśmy osobami, które są do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o zamówienie usług firmy netia. Netia posiada swoją siedzibę w Warszawie gdzie można zamówić usługi. Netia posiada w ofercie dostęp do Internetu, najtańsze na rynku połączenia stacjonarne oraz bezprzewodowy wimax.

www: http://www.netia.warszawa.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Ściany działowe przesuwne

Modernizacja wnętrz przez mobilne ściany działowe pozwala w prosty sposób przystosować pomieszczenia do istniejących wymagań. Ruchome ściany działowe znaleźć można w ofercie firmy Interwall. W jej zakresie kontrahenci mogą liczyć na pomoc przy wybieraniu akustycznych ścian działowych, oszacowanie koszta ścian jak również ich montowanie. Dzięki przesuwnym ścianom działowym można szybko powiększyć praktyczność wszelkiego rodzaju pomieszczeń.

www: http://www.interwall.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Internet dla firm, poznań. Łącza dedykowane - tempus.net.pl

Firma Tempus Telecom zajmuje się dostarczaniem internetu dla firm. Specjalizujemy się w dostarczaniu łącz symetrycznych oraz niesymetrycznych takich jak światłowód, internet radiowy. Jakość świadczonej przez Tempus Telecom usługi poparta jest gwarancją parametrów określoną w SLA (Service Level Agreement). Ponadto proponujemy własną, publiczną i stałą pulę adresów IP.

www: http://www.tempus.net.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Wpisów: 1812, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom