Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Komputery / Sieci komputerowe

  :: Dodaj stronę  


» KAZAR II - gdańska firma informatyczna

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę informatyczną firmy. Zajmujemy się całościowym projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych jak i bieżącą konserwacją i administracją istniejącej infrastruktury komputerowej.

www: http://www.kazar2.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» NET-ON Kompleksowa Obsługa Firm

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej. Nasze usługi obejmują większość dziedzin informatyki w oparciu o szeroki wachlarz doświadczeń. Nasi inżynierowie niosą Państwu pomoc począwszy od stworzenia stanowiska pracy, poprzez: administrację, konserwację, serwis, budowę systemów informacyjnych, projektowanie stron WWW, budowę i administrację baz danych, budowę sieci typu LAN i WLAN, opiekę nad sprzętem komputerowym, stawianie serwerów i zabezpieczanie danych. Pragniemy pomagać naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez zastosowanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Dzięki naszej firmie Klient może całkowicie zaangażować się w pracę swojej firmy i obsługę swoich klientów nie martwiąc się o działanie struktury informatycznej. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego z Klientów oraz dostarczanie kompleksowej oferty, dzięki czemu nie ma konieczności poszukiwania poszczególnych komponentów systemu informatycznego u wielu dostawców.

www: http://net-on.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Serwis komputerowy częstochowa

Profesjonalny serwis komputerowy u klienta, tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi standardami, odzyskiwanie danych z dysków, dyskietek, płyt cd/dvd oraz sieci komputerowe - montaż i konfiguracja.

www: http://www.servecom.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Sieci LAN, WAN, WiFi

Projektujemy i wdrażamy sieci komputerowe. Korzystamy z najnowszych technologii uznanych na rynku firm. Tworząc sieć dbamy o istotne szczegóły tak, aby Państwa sieć działała niezawodnie i nie niosła ze sobą problemów..rnrnTworzymy sieci LAN, WiFi (bezprzewodowe), administrujemy sieciami, przeprowadzamy audyt bezpieczeństwa sieci.rnrnDbamy o poprawną budowę sieci. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz możliwośc rozwoju sieci. Pomagamy zaplanować, zaprojektować, wdrożyć lub rozbudować sieć komputerową w Państwa firmie. Zapewniamy również opiekę serwisową i zapewniamy jej niezawodne działanie. Łączymy również kilka rozproszonych sieci w jedną spójną całość z pomocą usługi VPN. rnrnInstalujemy serwery sieciowe oparte o system FreeBSD.rnrnZapraszamy do korzystania z naszych usług. rn

www: http://www.sieci.m3m.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Telefony VoIP firmy SNOM, telefonia internetowa

Firma Europartner jest importerem telefonów SNOM. Są to najstabilniejsze telefony IP na rynku. Posiadają wbudowany stabilny system Linux, obsługują w pełni protokół SIP wg statutu RFC. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę www.snom.pl

www: http://www.snom.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» ..::PEKRA::..elektrotechnika, systemy dla sieci komputerowych,, system

PEKRA oferuje sprawdzone standardy europejskiej elektrotechniki: wyposażenie sieci komputerowych, rozwiązania dla inteligentnych budynków, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, systemy ostrzegawcze i alarmowe, nowoczesną technikę biurową.

www: http://www.elektro-sklep.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 1802, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom