Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Sklepy internetowe / Księgarnie internetowe

  :: Dodaj stronę  


» Księgarnia Internetowa Poliglota - Translatory

Księgarnia Internetowa Poliglota specjalizuje się w dystrybucji aplikacji edukacyjnych takich jak multimedialne kursy językowe, translatory, słowniki, tłumacze, leksyki, rozmówki i wiele innych. Dzięki bardzo szerokiej ofercie w obrębie książek i multimedów językowych każdy znajdzie coś dla siebie. Aby zrobić zakupy nie trzeba się nawet rejestrować. Koszty transportu już od 6zł 20gr. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub poczty kurierskiej UPS.

www: http://www.poliglota.net.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» publikacje elektroniczne

Wasz sklep Xara.pl to sklep mający do dyspozycji największy na rynku wybór epublikacji. W naszej ofercie ebooki, audiobooki oraz prasa elektroniczna. Dlaczego pomimo, że wiesz jakie zalety niesie ze sobą książka elektroniczna to ciągle wybierasz książki tradycyjne? Już teraz zamów interesujące Cię epublikacje, a przekonasz się jak wiele pieniędzy można zaoszczędzić przesiadając się na książki elektroniczne.

www: http://www.xara.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Księgarnia internetowa

Zapraszamy wszystkich do naszej księgarni internetowej! Posiadamy szeroki wybór książek podróżniczych, w tym popularną ostatnimi czasy serię książek Beaty Pawlikowskiej - "Blondynka na...". Księgarnia internetowa to bogaty wachlarz książek. Oprócz sprzedaży wysyłkowej jest także zdolność do odbioru osobistego w naszej księgarni podróżniczej w Krakowie. Dla osób nie mieszkających w Krakowie mamy specjalną usługę księgarni wysyłkowej za sprawą której będą Państwo mogli kupić wybraną przez was książkę z dowolnego miejsca na ziemi! Ponad to, nasza księgarnia podróżnicza oferuje usługę dzięki której mogą Państwo kupioną u nas książkę zapakować w folię ozdobną. Książka taka jest wysyłana bezpośrednio do osoby która ma taki prezent otrzymać. Gorąco zachęcamy do zakupów w naszej księgarni internetowej!

www: http://www.e-skapada.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Internetowa księgarnia wysyłkowa

Zamawiaj z fotela i kupuj on line książki w hurtowni książek rema.com.pl. Wyszukiwarka internetowa i sprzedaż wysyłkowa zapewniają doskonałą samoobsługę i najlepsze ceny. Księgarnia rema.com.pl poleca podręczniki szkolne i inne książki. Kupuj on line. Sprawdź jak wygodna jest księgarnia internetowa.

www: http://www.rema.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Księgarnia Książki dla każdego

Sklep wysyłkowy askalon.pl oferuje ponad 60 tys. tytułów. Wszystko podzielon jest na grupy tematyczne min. książki szkolne i do szkół wyższych,książki dla młodzieży i dzieci, albumy, książki obcojęzyczne, thrilery i książki obyczajowe. W ofercie znajdują się praktycznie wszystkie liczące się oficyny na rynku polskim. Są to min. Lexis Nexis, GWO, Egmont, Nowa Era, Arkady, Multico, Amber, Drzewo Babel oraz Lektorklett.

www: http://www.askalon.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Książki przez Internet

Internetowa księgarnia XLM.PL to Księgarnia Ludzi Myślących proponująca szereg tytułów z różnorodnych kręgów tematycznych. Każdy czytelnik, któremu bliskie jest zachowawcze postrzeganie rzeczywistości, znajdzie tu coś dla siebie. Tematyka religioznawcza, politologiczna, historyczna, oraz literatura beletrystyczna znalazły tu bogatą reprezentację w postaci znanych publikacji. Każda książka w Księgarni Ludzi Myślących to inwestycja w logiczne i zdecydowane koncypowanie wydarzeń, dziejących się wokół nas.

www: http://www.xlm.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Wpisów: 1802, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom