Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Sklepy internetowe / Sklepy RTV

  :: Dodaj stronę  


» Telewizory plazmowe i lcd

Sklep internetowy XGA zawiera bogatą ofertę sprzętu AGD i RTV wszystkich wiodących marek. Wśród telewizorów w asortymencie sklepu XGA mamy do wyboru telewizory plazmowe, projekcyjne, LCD, hybrydowe i inne.

www: http://www.xga.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» AGD - Sklep internetowy LAPSTER.PL

Sklep internetowy AGD markowe produkty po atrakcyjnych cenach. PHILIPS, BRAUN, ORAL B, ASUS golarki elektrycznej, depilatory, szczoteczki elektryczne, maszynki, prostownice, suszarki, roboty kuchenne...

www: http://WWW.LAPSTER.PL/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» germano.pl- podsłuchy, kamery, lokalizatory

GERMANO S.C. - sklep internetowy, w ofercie sklepu: akcesoria detektywistyczne, miniaturowe podsłuchy i kamery, kamery CCTV, dyktafony, spyphone, podsłuchy komórki, zagłuszacze, szyfratory, wykrywanie podsłuchów, lokalizatory pojazdów w oparciu o GSM GPS. Obszar działania: CAŁY KRAJ

www: http://www.germano.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Sklep cyfrowa telewizja naziemna, DVB-T - Eltech

Firma działa od roku 1991. Główną działalnością przedsiębiorstwa jest sprzedaż wyposażenia do odbioru telewizji. Uzyskane doświadczenie, umożliwia nam dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Od początku istnienia przedsiębiorstwa współpracuje z Cyfrą Plus.rnrnSprzedaż detaliczna wyposażenia TV ? SAT w 3 własnych sklepach oraz trzech punktach w centrach handlowych, a także przez sklep w internecie. rnrnDystrybucja produktów firm: Unitron - Johansson, MTI, Delta Electronics, PPC, Emme Esse, Ankaro, Telemann, Emitor, Eurocrypt.

www: http://www.satsklep.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Anteny satelitarne i telewizyne DVB-T, Telewizja Cyfrowa

Cyfrowa TV naziemna to nowy standard telewizji dostępnej z nadajników naziemnych. Cyfrowa TV naziemna całkowicie zastąpi w Polsce analogową telewizję naziemną. WARTO JUŻ DZIŚ PRZEŁĄCZYĆ SIĘ NA CYFROWĄ TV Czy wiesz, że cyfrowa TV umożliwia dostęp do darmowej telewizji w cyfrowej jakości również w rozdzielczości HD oraz dostęp do kilku ścieżek dzwiękowych na raz.

www: http://www.satmaniak.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Telewizja przemysłowa Łódź

W ofercie profesjonalnej firmy ELPRO z Łodzi Klienci znajdą sprzęt do monitoringu najwyższej jakości. W naszym asortymencie są różnego typu obiektywy, kamery, monitory, dyski, rejestratory. ELPRO prezentuje profesjonalne rozwiązania dzięki którym można zwiększyć poczucie bezpieczeństwa poprzez obserwację mienia - Telewizja Przemysłowa CCTV to system służący do nadzoru określonych pomieszczeń w których są umieszczone kamery. Stosowanie Telewizji Przemysłowej CCTV ma znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa.

www: http://www.elpro.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 1809, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom