Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Programy internetowe / Aplikacje internetowe

  :: Dodaj stronę  


» Katalogowanie program

Program SeoLight jest narzędziem służącym do katalogowania stron www, a także wspomagania innych działań podczas pozycjonowania. Za sprawą SeoLight błyskawicznie sprawdzisz rezultaty swojej pracy poprzez wbudowane narzędzie analizujące pozycje strony w wyszukiwarce Google. SeoLight to nie tylko program, ale także świetna pomoc techniczna. Przygotowana w pełni funkcjonalna wersja demo pozwoli dokładnie sprawdzić program przed zakupem.

www: http://www.seolight.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Tworzenie sklepów internetowych

Nasza firma buduje oryginalne serwisy i oprogramowanie internetowe dla przedsiębiorstw, naszą specjalizacją jest projektowanie sklepów internetowych oraz pozycjonowanie serwisów. Kontrahentom proponujemy wdrożenia na bardzo wysokim poziomie. Korzystamy z nowoczesnych technologii tworzenia. Tworzymy aplikacje dla zarówno małych firm jaki i wielkich korporacji.

www: http://www.logisoft.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» monitoring social media

Dzisiaj stosowny wizerunek marki jest sprawą pierwszoplanową. Media społecznościowe wspomagają w budowaniu odpowiedniej renomy firmy, aczkolwiek nie zawsze mamy wpływ na to, co wrzucają do sieci nasi pracownicy. Kontrola mediów społecznościowych wspomoże mnie zebrać informacje z naszej klasy, dzięki czemu kierowanie opinią stanie się łatwiejsze. Pr w sieci pomaga w stworzeniu korzystnej sławy marki. rnW wypadku pytań i zastrzeżeń zapraszamy na naszą stronę guarda.pl, na której prezentujemy wersję demonstracyjną naszego programu, i dokładniej omówiony jest cała architektura jej funkcja i sposób działania.

www: http://www.guarda.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Tanie strony internetowe Poznań

Jestem webmasterem wykonującym strony internetowe w Poznaniu. Moja propozycja to serwisy tworzone z użyciem PHP, MySQL. Na co dzień wykorzystuję HTML5 i CSS.rnFunkcjonuję od ponad 12 miesięcy. Oferuję odwiedziny u klienta strony internetowej na terenie miasta Poznania i okolic.rnW razie większej odległości, będąc w Poznaniu stronę internetową zaprojektować potrafię komunikując się zdalnie.

www: http://www.mkijak.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Gry Android, aplikacje Android

AndroidNinja to serwis, na którym znajdziesz ciekawe newsy, gry i aplikacje na Androida. W naszym serwisie czeka na Ciebie kilkadziesiąt godnych polecenia gier i aplikacji dzięki, którym Twoje urządzenie z Androidem stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne i użyteczne. AndroidNinja to także zbiór ciekawych newsów oraz recenzji urządzeń z Androidem. Na AndroidNinja ciekawe gry i aplikacje dedykowane na platformę Android podzielone są na kategorie, które ułatwiają wyszukiwanie. Nejlepsze recenzje gier i aplikacji na Androida- tylko na AndoidNinja.

www: http://www.androidninja.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Program na zamówienie

Dwanaście lat, ponad milion linii kodu i kilkudziesięciu ukontentowanych klientów (w tym firmy handlowe, wytwórcze i usługowe oraz klienci z szeroko pojętego obszaru medycyny), to doświadczenie Mariusza Stefaniaka - Specjalisty Informatyka - Programisty, piszącego aplikacje na zamówienie, planującego systemy bazodanowe, integrującego systemy informatyczne i realizującego inne zadania z dziedziny informatyki.

www: http://www.specjalistainformatyk.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Wpisów: 1803, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom