Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Programy internetowe / Aplikacje internetowe

  :: Dodaj stronę  


» Aplikacje dedykowane

Agencja Interaktywna Bydgoszcz - zajmujemy się szeroko pojętymi projektami informatycznymi, tworzeniem stron i serwisów www, pozycjonowaniem stron, tworzeniem baz danych oraz szablonów CMS, grafiką projektową na potrzeby sieci, PR, a także świadczymy wiele innych usług w zakresie reklamy i promocji dla potrzeb projektów internetowych.

www: http://www.mediart.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» NeoHair - Kierowanie salonem fryzjerskim, spa przez internet

NeoHair jest to oprogramowanie wspomagające zarządzanie salonem fryzjerskim, spa . Jego główną zaletą jest dostęp do programu online oraz esemesowy system powiadomień pozwala na wysyłanie za pomocą NeoHair przypomnień o wizycie, życzeń imieninowych, informacji o promocjach itp.

www: http://www.neohair.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Agencja 4 Aces Studio - strony internetowe

Oferujemy Tworzenie stron www,aplikacji internetowych, animacji flash, a także grafiki użytkowej i reklamowej. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem stron www dla firm oraz osób prywatnych. Oferujemy tworzenie stron internetowych ,sklepów, galerii, projektów plakatów, ulotek, materiałów reklamowych. Strony internetowe Poznań, wielkopolska,Polska.

www: http://www.4aces.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» SellMoris - Profesjonalny sklep internetowy firmy Complex-IT

Dajemy rozbudowane oprogramowanie do zrobienia własnego sklepu w Internecie. Szczególne podejście i ogromne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań e-commerce da Państwu satysfakcję. Platforma sprzedaży SellMoris to znakomite rozwiązanie wspomagające handel w w sieci. Praca nad architekturą sprzedaży nieprzerwanie trwała ponad 2 lata i aktualnie możemy stwierdzić, że jest to jedno z lepszych systemów na runku. Jeżeli szukają Państwo dopracowanego narzędzia do prowadzenia sprzedaży w internecie, zapraszamy na aktualną witrynę www, gdzie będzie można przeglądnąć cała naszą propozycję.

www: http://www.complex-it.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Panel aukcji allegro

Aplon.pl to narzędzie efektywnie zwiększające sprzedaż na aukcjach allegro poprzez wzajemną promocję aukcji użytkownika. Panel allegro umieszcza się w opisie aukcji, aby przedstawić kupującym inne produkty które sprzedajesz.

www: http://www.aplon.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Redsoft - strony internetowe, programy na zamówienie

Redsoft.pl projektuje rozbudowane strony oraz sklepy internetowe które są obecnie początkowym rninstrumentem komunikacji w Internecie.rnrnNasza firma oferuje także możliwość zaplanowania i budowy rnsklepu internetowego z dedykowanym systemem (CMS).rnUnikatowy ***system zarządzania treścią*** firmy Redsoft.pl jest stworzony w sposób intuicyjny tak aby klienci po krótkiej chwili pracy z CMS mogli rozpocząć efektywną pracę.rn

www: http://www.redsoft.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Wpisów: 1803, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom