Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Serwisy internetowe / Serwisy rozrywkowe

  :: Dodaj stronę  


» Życzenia, smsy i kartki elektroniczne dla każdego

Strona oferuje gotowe życzenia na różne okazje, które można wysyłać jako darmowe kartki elektroniczne, lub też skopiować i wysyłac jako smsy. Dla niezdecydowanych przygotowaliśmy poradnik, dzięki któremu na pewno znajdziesz pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

www: http://www.twojezyczenia.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» życzenia i wierszyki urodzinowe

Wierszyki i życzenia na każdą okazję. śmieszne wierszyki miłosne, darmowe smsy i wpisy do pamiętnika. oryginalne wierszyki na dobranoc. gotowe życzenia urodzinowe, imieninowe i świąteczne. wierszyki jubileuszowe oraz darmowa bramka sms i wiele innych. zapraszamy serdecznie.

www: http://e-zyczenie.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» telewizja internetowa

telewizja internetowa grana na żywo. Dużo emocji, zabawy i wrażeń. Bogata ramówka. Muzyka, sport, film, publicystyka, rozrywka, podróże, humor i nie tylko... Oprócz programów oferuje czat, forum, możliwość pozdrowień w trakcie programów czy emisję twojej produkcji.

www: http://www.interia.tv/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Gotowe teksty sms - gotowe smsy

Gotowe smsy, darmowe smsy dla wszystkich. Najróżniejsze teksty sms są tutaj podzielone na kategorie, dzięki którym łatwiej Ci będzie go znaleźć i pozwoli Ci na zawsze zapomnieć o zastanawianiu się nad treścią. Gotowe smsy na Twoją komórkę.

www: http://www.gotowesmsy.yoyo.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Teledyski teledyski teledyski

Serwis poświęcony muzyce rozrywkowej, na stronie znaleźć można teledyski, wywiady z gwiazdami sceny muzycznej, zapowiedzi płyt, koncertów, listy przebojów, forum oraz konkursy.Znajdziecie tu wszystkie rodzje muzyki,najświeższe plotki i gorące wydarzenie dnia.

www: http://muzyka.interia.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Muzyka muzyka muzyka

Muzzo.pl to polska platforma multimedialna dedykowana muzykom oraz fanom. Tu mogą się zaprezentować zarówno profesjonaliści, jak i artyści stawiający dopiero pierwsze kroki w show-biznesie. W serwisie swoje miejsce znajdą też fani. muzyka, teledyski, koncerty, wykonawcy, klipy, nowości płytowe, listy przebojów, płyty, artyści, wywiady, imprezy, galerie, fani, piosenki, piosenka, przeboje.

www: http://muzzo.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 1806, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom