Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Serwisy internetowe / Serwisy sportowe

  :: Dodaj stronę  


» AktivSport.pl - Polski Portal Sportowy

Aktivsport to informacyjny serwis sportowy traktujący o bieżących wydarzeniach - tych wielkich i tych mniej spektakularnych, ale często bliższych sercu kibica. Sport to nie tylko Liga Mistrzów, ale również wiele wydarzeń, które dzieją się obok nas. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do dyscyplin i imprez sportowych nie zawsze wyeksponowanych w innych mediach, mających natomiast szerokie rzesze wielbicieli w kraju i za granicą.

www: http://www.aktivsport.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Hintertux - Lodowiec

Serwis informacyjny o austriackim lodowcu Hintertux. Zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z informacjami. Strona zawiera niezbędne informacje dla każde naciarza. Zanim wyjedziesz na narty wejdź na nasza stronę.

www: http://www.hintertux.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Karate, Shorin-ryu , Okinawa Karate, Warszawa

Karate. Portal dla sympatyków karate. Artykuły o okinawa karate, historii, zawodach, pokrewnych sztukach walki.Shorin-ryu, Goju-ryu, Uechi-ryu, Okinawa Karate. Kumite, kata, zawody sportowe, wydarzenia ze świata sztuk walk.

www: http://www.sokon.eu/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Gra w szachy za darmo

Stronka Szachowisko zaprasza wszystkich internautów poszukujących informacji na temat gry szachy czyli królewskiej rozrywki. Znajdziesz tutaj zasady gry w szachy, opisy największych szachowych imprez, stronke gdzie można zagrać w szachy online, linki szachowe, życiorys Kasparova, Karpowa i innych wielkich szachowych gwiazd.

www: http://www.szachowisko.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Piłka nożna, piłkarze

Piłka nożna i kluby piłki nożnej - informacje na te tematy zawiera ta strona. Dane archiwalne związane z: ligą polską, angielską, hiszpańską, niemiecką, włoską oraz puchary Europy. Iinformacje dotyczące klubów z poszczególnych najlepszych lig.

www: http://www.mojaliga.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» organizacja imprez dla firm gry w golfa

Pole golfowe - organizacja imprez golfowych, organizacja imprez dla firm gry w golfa.Serwis informacyjny o popularnej grze w Golfa. Zapraszamy do odwiedzin, można tam uzyskać wiele ciekawych informacji na temat gry w golfa .

www: http://www.golfpalace.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 1803, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom