Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Serwisy internetowe / Serwisy finansowe

  :: Dodaj stronę  


» ubezpieczenia inwestycyjne

Serwis informacyjno-ubezpieczeniowy przedstawiający ofertę na ubezpieczenia na życie i zdrowie. Na naszej stronie znajdziecie Państwo propozycje największych Polskich firm sprzedających ubezpieczenia domów, mieszkań, majątkowe , inwestycyjne i wielu innych. Zapraszamy

www: http://www.wustenrot.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» kredyto.pl - Internetowa Aukcja Kredytów -

Serwis kredyto.pl powstał z myślą o osobach szukających kredytów. Wystawione aukcje kredytowe umożliwiają uzyskanie lepszych warunków kredytowych niż w oddziałach banków. Otwarcie aukcji powoduje, że instytucje finansowe rywalizują między sobą składając coraz lepsze oferty.

www: http://www.kredyto.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» 24leasing - leasing maszyn budowlanych, leasing ciągników i naczep

Jesteśmy Autoryzowanymi Przedstawicielami jednej z wiodących spółek leasingowych na rynku polskim i środkowoeuropejskim. Wspieramy przedsiębiorców o różnym potencjale finansowym, a także niewielkie firmy stawiające pierwsze kroki w biznesie. Proponujemy Państwu finansowanie środków trwałych.

www: http://www.24leasing.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Platforma współpracy małych i średnich przedsiębiorstw

lang pl Strona zajmuje się kojarzeniem partnerów gospodarczych w zakresie kupna i sprzedaży przedsiębiorstw, poszukiwania inwestora oraz możliwości inwestycji, sprzedaży i kupna produktów i usług oraz ułatwianiem nawiązywania kontaktów biznesowych.

www: http://www.biznes2biznes.com/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Centrum Finansowe -kredyty inwestycyjne, kredyty dla deweloperów

Istniejemy już od 10 lat, jako zgrany zespół specjalistów w dziedzinie pozyskiwania finansowania bankowego oraz pozabankowego, ryzyka inwestycyjnego oraz analizy finansowej. Zajmujemy się pozyskiwaniem kredytów dla deweloperów- prowadziliśmy flagowe inwestycje na polskim rynku - budowy 4 galerii handlowych, 9 osiedli mieszkaniowych oraz wielu mniejszych inwestycji - hal produkcyjnych i magazynowych, fabryk, biurowców itp. Oferujemy też pomoc małym przedsiębiorcom. Pomagamy również osobom prywatnym w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

www: http://www.centrum-luczkowska.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Zwrot podatku z Holandii

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy. Specjalizujemy się w zwrotach z Niemiec, Belgii, Anglii, Holandii. Jeżeli pracujesz w którymś z powyższych państw, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Bierzemy najmniejszą prowizję w kraju - tylko 7% kosztów podatku. Lokalni konsultanci pomogą Ci ukończyć całą procedurę krok po kroku. Całą resztą zajmujemy się sami, twoim sprawą jest wyłącznie dostarczenie nam wymaganych dokumentów. Od 2005 roku współpracujemy z jednostkami - przede wszystkim z Holandii - zajmującymi się zatrudnianiem osób z Polski.

www: http://www.all-tax.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 1803, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom