Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Serwisy internetowe / Serwisy medyczne

  :: Dodaj stronę  


» Kosmetyki dla fryzjerów

Duży wybór kosmetyków dla każdego. Kosmetyki dla kobiet i mężczyzn po bardzo konkurencyjnych cenach znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu. Przesyłka towaru kurierem w ciągu 2 dni roboczych.

www: http://www.e-kosmetyki.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Oprogramowanie dla służby zdrowia Dr Eryk

Witamy na stronach programu dla praktyk lekarskich drEryk: powstał z inicjatywy lekarzy, został stworzony wspólnie przez lekarzy praktyków oraz informatyków, został zaprojektowany z myślą o personelu, sposobie jego pracy i wymogach prawnych.

www: http://www.dreryk.eurohost.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» BabyKick kalkulator ciąży

Innowacyjny cyfrowy licznik ruchów płodowych, pierwszy innowacyjny kalendarz ciążowy oraz cyfrowe rozwiązanie do liczenia ruchów płodowych, zaprojektowany przez położników dla przyszłych mam. BabyKick to bezpieczne urządzenie kieszonkowe typu 3 w 1 stworzone, aby zapewnić tobie oraz twojemu dziecku spokój i bezpieczeństwo.

www: http://www.babykick.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Aparat stały Kraków - Serwis Aparaty ortodontyczne

Serwis Aparaty ortodontyczne ma charakter stricte informacyjny i poświęcony jest w całości tematyce aparatów ortodontycznych. Serwis skierowany jest przede wszystkim do osób rozważających podjęcie leczenia ortodontycznego, które najczęściej związane jest z założeniem aparatu ortodontycznego. Aparaty ortodontyczne - pełny zakres usług ortodontycznych - OrtOmania Kraków - Centrum Ortodoncji Współczesnej.

www: http://www.aparaty-ortodontyczne.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Aparaty słuchowe oraz badanie słuchu - Sobiesław Wietecha

Firma istnieje od 2002 roku. Naszą specjalizacją jest badanie słuchu. Obecnie troje protetyków słuchu pomoże Państwu wybrać odpowiednie aparaty słuchowe do indywidualnych potrzeb. Codziennie pomagamy wielu osobom w kontakcie ze światem dźwięków.

www: http://www.wietecha.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Intermed.pl - Informacja Medyczna w Rzeszowie

Podkarpacka Informacja Medyczna obejmuje placówki medyczne oraz przychodnie lekarskie z terytorium całego woj. podkarpackiego. Telefonując pod numer telefonu pozyskać można pełną informację o placówkach medycznych oraz gabinetach lekarskich w zakresie: godzin ich otwarcia, adresu i numeru telefonu, oferowanych usługach medycznych a także czy wykonywane usługi są refundowane.

www: http://www.intermed.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 1806, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom