Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Serwisy internetowe / Serwisy edukacyjne

  :: Dodaj stronę  


» Profesor.pl - publikacje nauczycieli

Profesor.pl to popularny serwis edukacyjny przeznaczony dla nauczycieli, uczniów i wszystkich uczących się. Naszym atutem jest imponująca baza materiałów edukacyjnych - w tej chwili 17738 artykułów. Profesor.pl to łatwy dostęp do ważnych informacji i materiałów oraz możliwość dyskusji na tematy związane z edukacją.

www: http://www.profesor.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Tłumacz przysięgły niderlandzki

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego - tłumaczenia pisemne i ustne, symultaniczne i konsekutywne. Niderlandzki 24 godziny na dobe. Tłumaczenia na terenie całego kraju - przesyłka gratis. Korzystając bezpośrednio z naszych usług oszczędzasz pieniądze na pośredników. Zobacz naszą ofertę!

www: http://www.niderlandzki24.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Bezpłatne studia za granicą

Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji. Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.

www: http://www.studiazagranica.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» WSEiZ - ochrona środowiska, architektura wnętrz

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania jest Uczelnią o wieloletniej tradycji. Powołana została decyzją Ministra Edukacji Narodowej w lipcu 1995 roku i zarejestrowana pod numerem 62. Początkowo prowadziła studia inżynierskie na dwóch kierunkach: ochrona środowiska oraz zarządzanie i marketing.

www: http://www.wseiz.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Centrum Szkoleń Informatycznych Vedius w Krakowie

Szkolenia informatyczne w Krakowie, szkolenia z grafiki komputerowej Corel Flash Photoshop, administracja systemami Windows, Linux, Unix, projektowanie stron www w html, css, cms, joomla, pozycjonowanie stron internetowych, obróbka dźwięku i materiału wideo, programowanie

www: http://vedius.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Studia psychologia uczelnie

Studia psychologia w mieście Łódź, pomożemy Ci wyszukać stosowną uczelnię, wejdź na portal nic nie tracisz zaś możesz tylko zyskać. Uczelnie wyższe w Polsce, informacje dla maturzystów kandydujących na studia wyższe i podyplomowe. Nasze Uczelnie posiadają kompleksowe opisy kierunków pozostałych, program studiów, podajemy ważne numery telefonów do sekretariatów uczelnii.

www: http://www.studiapsychologia.com/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 1806, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom