Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Portale internetowe / Portale medyczne

  :: Dodaj stronę  


» Portal medyczny Medlist.pl -tu znajdziesz lekarza.

Portal medyczny Medlist.pl został stworzony z myślą by ułatwić pacjentom znalezienie lekarza, przychodni, kliniki...Prowadzony jest tu ranking lekarzy- moźne dzięki temu znaleźć nasjlepszego lekarz w swoim mieście. Na portalu jest także wiele interesujących artykułów medycznych, opisów chorób.

www: http://www.medlist.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Orto Partner Poznań - protezy, zaopatrzenie ortopedyczne

Orto Partner Rozwiązania dla mobilności wykonuje dobre protezy kończyn dolnych i górnych w oparciu podzespoły liderów światowych (Otto Bock, Ossur). Specjalizujemy się w protezach z lejami pełnokontaktowymi na podudzie, udo, przedramię i ramię. Wykonujemy protezy podciśnieniowe (system Harmony), elektroniczne (C-Leg, Rheo). Najlepsze protezy dla aktywnych i sportowców oraz dla wymagających (dzieci, diabetycy). Silikonowe protezy estetyczne dłoni, protezy Mioelektryczne i bioelektryczne rąk.

www: http://ortopartner.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Portal pacjentów: leczenie niedokrwistości, nowotwory, chemioterapia.

Występująca anemia i zmęczenie może oznaczać poważne problemy zdrowotne. Zawroty głowy, brak apetytu i zaburzenia koncentracji to główne objawy w przypadkach niedokrwistości. Pomagamy rozpoznać niedokrwistość, objaśniamy leczenie, radzimy co zrobić gdy dotyka naszych najbliższych w połączeniu z chorobami nowotworowymi. Masz pytania lub wątpliwości?

www: http://www.niedokrwistosc.org.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Intermed.pl - Informacja Medyczna w Rzeszowie

Podkarpacka Informacja Medyczna obejmuje placówki medyczne oraz przychodnie lekarskie z terytorium całego woj. podkarpackiego. Telefonując pod numer telefonu pozyskać można pełną informację o placówkach medycznych oraz gabinetach lekarskich w zakresie: godzin ich otwarcia, adresu i numeru telefonu, oferowanych usługach medycznych a także czy wykonywane usługi są refundowane.

www: http://www.intermed.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» www.i-Medyczny.pl - Pieluchomajtki

Sklep medyczny i-Medyczny.pl spółki VITA-SPRZĘT ma w asortymencie m.in.: sprzęt rehabilitacyjny (wózki, laski, ortezy, kołnierze, przyrządy do ćwiczeń), sprzęt medyczny (stetoskopy, ciśnieniomierze, glukometry, bańki bezogniowe), odzież i obuwie medyczne, opatrunki, jak też pieluchomajtki.

www: http://www.i-medyczny.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Zdrowie, medycyna, uroda

W zdrowym ciele, zdrowy duch - jest to stwierdzenie, które wszyscy już chyba znają. Dlatego warto odkryć tajniki zdrowego życia a także nowości w medycynie. Przedstawiany właśnie serwis www.domenazdrowia.pl zawiera wszystko o pielęgnacji ciała i zdrowiu. Artykuły umieszczone w serwisie ułatwią wszystkim paniom i panom zadbać o swoją skórę, paznokcie itp. W razie jakichkolwiek wątpliwości można zapytać o radę eksperta. Ponadto można tu popisać z innymi na forum i wymienić się z nimi trapiącym sprawami.

www: http://www.domenazdrowia.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 1802, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom