Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Portale internetowe / Portale edukacyjne

  :: Dodaj stronę  


» Rozwód i prawa kobiet

Serwis www.kobietaiprawo.pl to rozbudowany serwi z pomocą prawną dla kobiet. Na stronach portalu możesz się dowiedzieć jak najłatwiej przebrnąć przez rozwód czy jak wywalczyć odpowiedniej wysokości alimenty. POnadto możesz również podzielić się swoimi doświadczeniami czy poradami z innymi konietami poprzez rozbudowane forum.

www: http://www.kobietaiprawo.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Ranking uczelni w Polsce

Wybierasz się na studia, ale nie wiesz jaki uniwersytet czy uczelnię wybrać? Wejdź na www.opinieostudiach.pl - rzetelne porównanie polskich uczelni i uniwersytetów. Dowiedz się więcej o uczelni, w której chcesz się kształcić. Jesteś już studentem? Zostaw swoją opinię o uczelni w której studiujesz. OpinieOStudiach.pl - niezależny blog o polskich uczelniach, zapraszamy!

www: http://www.opinieostudiach.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Porady dla kobiet Turkusowy.pl

Internet pełen jest mniej oraz bardziej godnych uwagi witryn, poniekąd jednak rzadko która zawiera tak dużo wiadomości dostępnych od ręki. Uporządkowanych i dokładnych. Zweryfikowanych oraz bieżących. Portal dla kobiet Pasja.org to miejsce najlepsze. Portal, w którym moda łączy się z urodą, natura z kosmetyką, a wszystko to uzupełnione zostaje nutą relaksu w ściśle damskim gronie. Najnowsze trendy, pokazy, kreacje i ciekawostki. Zaprezentowane w lekkostrawny, dietetyczny sposób - na elegancko przystrojonym półmisku. Portal dla kobiet Turkusowy.pl - miejsce jak żadne inne!

www: http://www.turkusowy.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Monety, banknoty, numizmaty

Serwis w którym znaleźć można informacje związane z numizmatyką. Prezentuje ważne artykuły na temat monet, banknotów i innych numizmatów. W serwisie przeczytać można opisy interesujących monet np. 2 zł okolicznościowych, monet obiegowych, a także kolekcjonerskich monet srebrnych oraz złotych. W katalogu numizmatycznych firm kolekcjonerzy mogą znaleźć stacjonarne oraz internetowe sklepy numizmatyczne. Portal www.moneka.pl umożliwia również bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń. Baza informacji jest na bieżąco aktualizowana.

www: http://www.moneka.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» TwojDoktor.info - Portal medyczny

TwojDoktor.info- internetowe Porady Lekarskie. Masz problem ze zdrowiem, chorobą. Dobrze trafiłeś! Napisz. Grupa fachmanów odpowie na każde twoje kwestie. Na portalu znajdziesz też wiele interesujących artykułów związanych z tematyką medyczną.

www: http://www.twojdoktor.info/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Nauka przez Internet

Kursy przez Internet ? Poznań. Jesteśmy innowacyjną platformą e-learningową. Polecamy szeroki zakres szkoleń internetowych. Polecamy szkolenia w Poznaniu, szkołę internetową, e szkolenia, szkolenia dla rodziców oraz inne.

www: http://www.cyfrowaszkola.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 1793, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom