Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Portale internetowe / Portale edukacyjne

  :: Dodaj stronę  


» Energoelektronika.pl - wortal branżowy energoelektroniki

Wortal branżowy www.Energoelektronika.pl oferuje aktualną i przejrzyście przygotowaną informację z dziedziny energoelektroniki, elektrotechniki, elektroniki i automatyki. www.Energoelektronika.pl skupia wiele firm z branży, których oferta na pewno będzie dla Państwa interesująca.

www: http://www.energoelektronika.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Wybory prezydenta 2010

W czerwcu 2010 roku odbędą się w Polsce wybory prezydenckie. Chcemy przestawić osobowości i dokonania kandydatów na prezydenta. Tegoroczne wybory prezydenckie mają duży wpływ na politykę Polski w zbliżających się latach.

www: http://www.wybieramprezydenta.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Pokrycia dachowe, dachy, portal-dekarski.pl

W odróżnieniu od dachówek, różnego typu gonty papowe mimo znacznie niższej ceny potrafią równie dobrze zabezpieczyć nasz dach przed różnymi nieczystościami oraz mchem. A jeśli już taka sytuacja będzie miała miejsce, gonty papowe dają sposobność łatwego usunięcia wszelkiego stylu nieczystości. Są one więc łatwe w utrzymaniu i nie wymagają zbyt ogromnej ilości czasu, ażeby utrzymane były w należytym stanie.

www: http://www.portal-dekarski.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Prawojazdy, nauka jazdy - Największy portal dla szkół nauki jazdy.

Prawo jazdy, nauka jazdy. Największy serwis informacyjny dla właścicieli szkół nauki jazdy oraz instruktorów. Testy na prawo jazdy, materiały edukacyjne o prawie jazdy i ruchu drogowym. Na portalu znajdziesz również aktualne przepisy, kursy e-learningowe i multimedia pomagając zdobyć Prawko

www: http://www.portalnaukijazdy.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Korepetycje - darmowe ogłoszenia

Baza ofert nauczycieli z całego kraju. Strona istnieje w internecie od 2006 roku. Ogłoszeniodawcy to zazwyczaj zawodowi lektorzy szkół i uczelni wyższych, ale zdarzają się także studenci, których to oferty są zazwyczaj bardziej przystępne finansowo. Przy każdej ofercie wyszczególniona jest informacja na temat doświadczenia nauczycielskiego nauczyciela oraz jego płci i wykształcenia. Korzystanie z naszej bazy ogłoszeń jest bezpłatne.

www: http://www.korepetycje24.com/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Studia podyplomowe Uniwersytety

Znajdź u nas wymarzone studia dla siebie! Nowy portal studencki przedstawia szeroką ofertę edukacyjną w naszym kraju: studia dzienne, studia zaoczne studia podyplomowe, uczelnie wyższe i kierunki studiów. Chcesz dowiedzieć się, jak żyją studenci? Zapraszamy do lektury.

www: http://www.student.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 1784, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom