Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Portale internetowe / Portale edukacyjne

  :: Dodaj stronę  


» MATURA Z MATEMATYKI, DZIĘKI NAM MATEMATYKA STAJE SIĘ PRZYSTĘPNIEJSZA

Nowa matura - matematyka: z nami matura z matematyki nie sprawi Ci zadnych problemow, w koncu matematyka nie jest tylko dla orlow. Dzieki nam egzamin dojrzalosci przejdzie Ci bezbolesnie. Matematykaportal.pl www.matematykaportal.pl

www: http://www.maturazmatematyki.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» SZKOLENIA IT SZKOLENIA IT Szkolenia++ dla profesjonalistów

Szkolenia IT - szkolenia informatyczne w zakresie technologii Java, J2ME, J2EE oraz administracji i utrzymania systemów informatycznych. Firma świadczy usługi szkoleniowe a także wykonuje oprogramowanie i aplikacje webowe na zlecenie. Przygotowane szkolenia pozwalają przekazać wiedze praktyczną, która umożliwia efektywne korzystanie z nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych. Zapraszamy na nasze szkolenia w Krakowie i na terenie całego kraju.

www: http://www.it-szkolenia.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Studia i uczelnie - informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi. W serwisie emta.pl publikowane są prezentacje uczelni, informacje o bieżących rekrutacjach oraz przygotowane przez uczelnie opisy kierunków i specjalności studiów. W serwisie można też znaleźć informacje o firmach oferujących studentom praktyki i staże.

www: http://emta.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Rysunek architektoniczny - kursy, lekcje

Na stronie MDK-Kurs umieszczono informacje o kursach z rysunku dostepnych w Krakowie, kursy na architekture i urbanistyke, lekcje rysunku, nauka rysowania to tematyka witryny. Zapraszamy na zajecia z rysunku architektonicznego. Kraków-kursy rysunku MDK.

www: http://www.mdk-kurs.strefa.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Ściągi i wypracowania

Nie wiesz jak napisać wypracowanie, jutro sprawdzian, a Ty nie masz notatek? Nie ma obawy, sSzkola.pl to miejsce w którym każdy znaleźć może mnóstwo opracowań edukacyjnych takich jak, biografie czy streszczenia lektur.

www: http://eszkola.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» SHtraining - Gry Planszowe dla Biznesu -

SHtraining to szkolenia,doradztwo personalne i biznesowe.Podniesiemy kwalifikacje Twoich pracownikow.Planszowe symulacje gier strategicznych dla biznesu pomoga Ci wycisnac z pracownika ich caly potencjal, kreatywnosc i efekty.

www: http://www.shtraining.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 1810, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom