Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Portale internetowe / Portale sportowe

  :: Dodaj stronę  


» Portal sportowy Sport1.pl - Sport - najświeższe wiadomości

Sport - najświeższe wiadomości: piłka nożna, żużel, siatkówka, skoki narciarskie, koszykówka, formuła 1, hokej, piłka ręczna, sporty amerykańskie. Relacje na żywo, wyniki na żywo, tabele, wywiady, felietony. Liga Ekspertów.

www: http://www.sport1.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» AktivSport.pl - Polski Portal Sportowy

Aktivsport to informacyjny serwis sportowy traktujący o bieżących wydarzeniach - tych wielkich i tych mniej spektakularnych, ale często bliższych sercu kibica. Sport to nie tylko Liga Mistrzów, ale również wiele wydarzeń, które dzieją się obok nas. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do dyscyplin i imprez sportowych nie zawsze wyeksponowanych w innych mediach, mających natomiast szerokie rzesze wielbicieli w kraju i za granicą.

www: http://www.aktivsport.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Superodżywki sklep z odżywkami, suplementami dla kulturystów

Sklep Superodżywki oferujący najsilniejsze oraz najtańsze odżywki oraz suplementy W najlepszych cenach sprzedajemy odzywki i suplementy dla sportowców oraz kulturystów. Najmocniejsze legalne wspomaganie : kreatyna, kulturystyka, l-karnityna, hmb, aminokwasy . Odżywki i suplementy to nasz specjalność .Dzięki sklepu Superodżywki, odżywki i suplementy nie będą dla Ciebie obce.

www: http://superodzywki.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» TutejKibicem.pl - Portal prawdziwego kibica!!!

TutejKibicem.pl - portal prawdziwego kibica piłki nożnej. Znajdziecie tu wyniki on line każdego meczu, do tego transmisje na żywo oraz dział społecznościowy, by łączyć kibiców piłki nożnej!! Nasi redaktorzy zadbają, by wszystkie informacje były rzetelne i aktualne. Sprawdź Nas!!

www: http://www.tutejkibicem.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Blog fanatyka piłki nożnej - Piłkarski Fan

Blog o tematyce piłkarskiej. Statystyki, ciekawostki i absurdy piłki nożnej. Komentarze, filmiki, tabelki, opisy, czyli wszystko, co tylko prawdziwy fan piłki nożnej powinien wiedzieć. Priorytet to polska liga i polscy piłkarze, ale nie pomijam ciekawostek z zagranicy. Zapraszam do regularnego odwiedzania i czytania.

www: http://www.pilkarskifan.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Le Parkour | w Polsce - parkour24.com.pl

Le Parkour w skrócie PK, jest sztuką poruszania się pochodzącą z Francji. Główną ideą tego sportu jest pokonywanie przeszkód które stoją nam na drodze w jak najszybszy i efektywniejszy sposób przy urzyciu swojego ciała. Le Parkour łączy ze sobą elementy biegu, akrobatyki i sztuk walki które pomoagają nam podczas pokonywania miejsc bogatych w mury, ogrodzenia, rurki czy schody. Osoby które uprawiają Le Parkour nazywane są traceur.rnrn

www: http://www.parkour24.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 1802, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom