Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Portale internetowe / Portale biznesowe

  :: Dodaj stronę  


» Budownictwo i nieruchomości

Twój prywatny doradca finansowy. Narzędzia pomagające dobrać odpowiedni kredyt lub fundusz inwestycyjny. Porady i artykuły dotyczące ofert kredytów wszystkich najważniejszych banków, kont osobistych oraz funduszy emerytalnych i inwestycyjnych. W naszym serwisie znajdziesz kalkulatory pomagające dobrać odpowiedni kredyt czy lokatę. Najświeższe kursy walut oraz kalkulator walutowy pomogą Ci obliczy

www: http://www.centrumbankowe.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Wybory prezydenta 2010

W czerwcu 2010 roku odbędą się w Polsce wybory prezydenckie. Chcemy przestawić osobowości i dokonania kandydatów na prezydenta. Tegoroczne wybory prezydenckie mają duży wpływ na politykę Polski w zbliżających się latach.

www: http://www.wybieramprezydenta.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Pokrycia dachowe, dachy, portal-dekarski.pl

W odróżnieniu od dachówek, różnego typu gonty papowe mimo znacznie niższej ceny potrafią równie dobrze zabezpieczyć nasz dach przed różnymi nieczystościami oraz mchem. A jeśli już taka sytuacja będzie miała miejsce, gonty papowe dają sposobność łatwego usunięcia wszelkiego stylu nieczystości. Są one więc łatwe w utrzymaniu i nie wymagają zbyt ogromnej ilości czasu, ażeby utrzymane były w należytym stanie.

www: http://www.portal-dekarski.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Oferty inwestycyjne z całej Polski. Sprzedam firmę, kupię biznes

Szukam-Inwestora.com jest największym w Polsce serwisem ogłoszeń inwestycji na prywatnym rynku kapitałowym. Setki aktualnych ogłoszeń w kategoriach szukam inwestora, kupię spółkę, sprzedam firmę, zainwestuję kapitał oraz franchising. Każdego dnia dodawanych jest dziesiątki nowych ofert dotyczących inwestycji na rynku prywatnym. Jeżeli chcesz znaleźć inwestora odpowiedniego dla twojej firmy, pozyskać kapitał na rozwój przedsiębiorstwa, sprzedać firmęsprawdź platformę Szukam-Inwestora.com oraz dodaj swoje ogłoszenie oraz przeglądaj dziesiątki innych z całej Polski.

www: http://www.szukam-inwestora.com/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Inwestycje w innowacje

Otworzenie własnego przedsiębiorstwa to z pewnością duże ryzyko. Po pierwsze pożądana jest naturalnie innowacyjna myśl, którą chcemy przeistoczyć w popłatny biznes. Jej stworzenie to fundament do podjęcia wszelkich działań. Zły pomysł spowoduje stratę czasu i pieniędzy, nie mówiąc już o nadszarpnięciu renomy przedsiębiorcy i zniechęceniu potencjalnych inwestorów. Chciałbyś się dowiedzieć co musisz dokonać by zacząć opłacalny interes? Odwiedź stronę www.aniolybiznesu.org

www: http://www.aniolybiznesu.org/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Biznes plan, pomysł na biznes

MSP.pl to portal, odsłaniający wszelkie chwyty związane z marketingiem. Bez wątpienia jego najistotniejszym atutem jest wyspecjalizowana oraz fachowa kadra, która w całości pokazuje doskonałe rozwiązania dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Można tu odnaleźć artykuły pomagające w napisaniu biznes planu, oraz porady dla tych, którzy jeszcze nie posiadają pomysłu na działalność. Dodatkowo na stronie www.msp.pl zamieszczone są akty prawne dotyczące firm oraz wzory dokumentów potrzebnych do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

www: http://www.msp.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Wpisów: 1803, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom