Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Blogi internetowe / Blogi filmowe

  :: Dodaj stronę  


» Recenzje filmowe, trailery , opisy. Krótko o obejrzanych filmach.

Opisy filmów i moje opinie. Dostępne również trailery. W treści obejrzane przeze mnie filmy. Jeżeli oglądałeś/aś któryś z wymienionych filmów wypowiedz się na forum. W większości filmy Oscarowe lub z pierwszych stron gazet.

www: http://naszefilmy.blog.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Odnalezione, obejrzane, warte zapamiętania, do zapomnienia

Film - najbardziej powszechna ze sztuk. Które filmy warto obejrzeć i które należy omijać szerokim łukiem? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w tym nietylkofilmowym , choć w zasadzie wyłącznie filmowym blogu.

www: http://nietylkofilmowy.blox.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Jak się dorobić fortuny

Strona internetowa Pomysł na własny biznes to zestawieni artykułów w formie bloga dotyczących własnego pomysłu na biznes. Jak w dzisiejszych czasach nie interesować się biznesem. Blog ten poświęcony jest dla wszystkich biznesmanów i nie tylko, każdy ciekawy pomysł na biznes powienien się tu znajdować, a być może coś się z niego urodzi. Blog to firma nowoczesnego dotarcia do użytkownika

www: http://pomysl-na.wdrozenia.info.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Zawsze zabawny Królik Bugs ze Zwariowanych Melodii

Strona internetowa poświęcona jednemu z najpopularniejszych bohaterów filmów dla dzieci, Królikowi Bugsowi. Zawiera informacje o naszym idolu z dzieciństwa a także jego kumplach z Looney Tunes i Merrie Melodies. Oprócz artykułów o tej gwieździe dziecięcego kina, jego piętnastu dziewczynach i stwórcach filmów i komiksów z jego udziałem, zobaczysz tu również obszerną galerię obrazków i gadżetów z filmów z Bugsem i jego kompanami.

www: http://www.krolik-bugs.com/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Wszystko o najlepszym mordercy w historii - Dexterze!

W serwisie każdy entuzjasta serialu znajdzie m.in. streszczenia odcinków, tapety, fotorelacje, zwiastuny oraz najświeższe wiadomości z życia prywatnego obsady serialu, czyli takich gwiazd jak: C. S. Lee, James Remar. Serdecznie zapraszamy!!

www: http://www.dexter-online.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» WK PRODUCTIONS WK FILMS - wkfilms.pl

Kobiety kochają filmy podobnie jak mężczyźni, którzy wielką wagę przywiązują do swoich ulubionych tytułów. Na pewno bardzo porządnie postrzegane pozostają przede wszystkim filmy komediowe. Można konkretnie wyróżnić komedie należyte dla pań i dla mężczyzn. Coraz entuzjastyczniej oglądane są polskie komedie, gdzie obrazowo ujawnia się relacje damsko-męskie, na podstawie trafnych filmów

www: http://www.wkfilms.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Wpisów: 1810, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom