Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Blogi internetowe / Blogi o zdrowiu

  :: Dodaj stronę  


» Blog o zdrowiu - aptekaOTC.pl

Piszemy o lekach, sposobach radzenia sobie z dolegliwościami i chorobami. Przygotowujemy zestawienia i porównania: suplementów diety na odchudzanie, środków przeciwbólowych, środków zwiększających męską sprawność seksualną i innych. Prowadzimy akcję "pigułki to nie cukierki" mającą na celu informować o działaniach niepożądanych leków dostępnych bez recepty, w tym głównie takich jak paracetamol czy kwas acetylosalicylowy. Blog prowadzi kilku autorów, specjalistów w swych dziedzinach.

www: http://blog.aptekaotc.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Leczenie Uzależnień Warszawa

Wiele uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych. Nazywam się Robert Rutkowski i własną stronę poświęcam zagadnieniom i problemom związanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych.

www: http://www.robertrutkowski.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» skuteczne odchudzanie

Czy pragniesz mieć schludną oraz wysportowaną sylwetkę? Czy stosowanie diet nie przynosi Ci żadnego efektu? Musisz zatem zasięgnąć praktycznych informacji dzięki którym, osiągniesz wymarzony cel jakim jest ładna sylwetka. Na mojej stronie znajdziesz opisy wyselekcjonowanych diet, których stosowanie pomorze zrzucić zbędną tkankę tłuszczową a uwidocznić nasze mięśnie.

www: http://www.skuteczne-odchudzanie.com/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» ćwiczenia na płaski brzuch

W praktyce na każdej siłowni da się spotkać przyrząd jakim jest ławka do robienia brzuszków. Ćwiczenia na brzuch bez owego przyrządu nie mają po prostu sensu. Trudność ćwiczeń na takiej ławce da się zwiększać ustawiając jej odpowiedni kont. Im większy kont tym większy wysiłek powinno się włożyć w robione ćwiczenia. Oczywiście da się też wykonywać inne ćwiczenia na brzuch, nie koniecznie na ławce do brzuszków. Mogą to być skłony czy podnoszenie nóg w pozycji leżącej. Te oraz inne opisy ćwiczeń wraz z obrazkami znajdziesz na naszym blogu poświęconym ćwiczeniom.

www: http://www.cwiczenianabrzuch.eu/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Trener personalny - albertkosmider.pl

Skuteczne odchudzanie na terenie Piaseczna oraz Warszawy. Możliwość odbycia profesjonalnych treningów personalnych w domu klienta oraz w fitness klubie. Trener i dietetyk Albert Kośmider oferuje indywidualne podejście do klienta stosując diety sportowe, elementy dietoterapii czy specjalistyczne plany treningowe.

www: http://www.albertkosmider.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Wpisów: 1793, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom