Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Blogi internetowe / Blogi kobiece

  :: Dodaj stronę  


» Paznokcie i tipsy - www.estico.pl

Estico paznokcie i tipsy. Kosmetyka rąk i nóg zapraszam !!! Wrocław Krynicka Krzyki Gaj Manicure., Estico paznokcie i tipsy. Kosmetyka rąk i nóg zapraszam !!! Wrocław Krynicka Krzyki Gaj Manicure.

www: http://www.estico.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Blog o modzie - Fashion Spot Płock

Fashion Spot Płock to blog pary miłośniczek mody. Szafiarka Marta prezentuje swoje stylizacje i powiada o swoim mieście, Płocku. Cleo opisuje najnowsze trendy, inspiracje znalezione w Internecie i podpatrzone na ulicy. Na blogu znalazła się także relacja z majowej imprezy Wisła Street Fashion Festival, podczas której Marta pełniła rolę stylistki.

www: http://www.fashionplock.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Blog o pończochach do paska

Nylo.pl to pamiętnik internetowy prowadzony przez fascynatkę tematyki pończoch ? Monikę. Pisarka opisuje wątki powiązane z damskimi nogami pisząc o pończochach, pasach do pończoch, podwiązkach czy wysokich obcasach, wzbogacając wpisy o dużo zdjęć oraz filmy wideo. Monika sama o sobie pisze, że pończochy to jej obsesja, której oddaje się niemalże absolutnie. Na blogu jest również miejsce dla czytelniczek - mogą pochwalić się zawartością własnej szafy publikując fotografie z intymnej kolekcji.

www: http://www.nylo.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Przepisy kulinarne. Porady kulinarne. Kulinarne ABC

Przepisy kulinarne na proste w przygotowaniu ciasta, dania, desery, ciasteczka. Wyłącznie sprawdzone przepisy kulinarne. Na moim blogu przepisy kulinarne na różne dania. Dodatkowo dowiesz się jakie stosuję sztuczki w swojej kuchni, aby dania były jeszcze lepsze.

www: http://www.kulinarneabc.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Przepisy kulinarne blog kulinarny

W sytuacji gdy brakuje Ci zamysłu na niedzielny obiad, bardzo często szukasz przepisów kulinarnych w sieci. Na różnego rodzaju portalach kulinarnych można odszukać naprawdę atrakcyjne przepisy kulinarne na obiady. Blogi kulinarne znacząco różnią się od gazet, bo autorzy takich witryn pokazują wyśmienite przepisy na ciasta, dużo sumienniej niż te zaprezentowane w gazetach.

www: http://www.dietki.eu/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Kobiecy wizerunek - bądź kobietą

Wiele kobiet przywiązuje wagę do swojego wyglądu, jednakże dłonie będące wizytówką każdej osoby są szczególnie traktowane w procesie pielęgnacji. Aby zachować doskonały wygląd dłoni nie wystarczy odpowiednia higiena, ale konieczne jest wsparcie stosownymi preparatami jak krem do rąk. Oczywiście jednym z fachowych zabiegów kosmetycznych na stopy oraz paznokcie jest manicure i pedikiur.

www: http://www.kobiecywizerunek.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 1793, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom