Katalog Internet

Moderowany Katalog Internet

« Strona Główna / Hosting / Serwery dedykowane

  :: Dodaj stronę  


» serwery-dedykowane.net

Oferujemy serwery dedykowane, szczególnie polecane firmom hostingowym, jak również wszystkim osobom, którym nie wystarczają zwykłe standardowe konta oferowane przez providerów. Do serwerów proponujemy również opiekę administracyjną, automatyczne wykonywanie i przywracanie kopii bezpieczeństwa.

www: http://www.serwery-dedykowane.net/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» wirtualne.net - Hosting, domeny, serwery wirtualne.

Wirtualne.net - zapewniamy tani i niezawodny hosting stron www, poczty oraz rejestracje domen internetowych - wypróbuj jakość naszych usług podczas bezpłatnych testów. Porównaj naszą ofertę, wybierz optymalne dla siebie rozwiązanie.

www: http://www.wirtualne.net/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Informatyczne usługi dla firm Poznań

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi informatyczne obejmujące szerokie spektrum wsparcia działalności naszych klientów. Posiadamy ogromne doświadczenie w pracy dla firm z różnych branż. Cechuje nas indywidualne podejście do naszych klientów oraz elastyczność. Na podstawie analizy dobieramy odpowiedni sprzęt komputerowy oraz zakres usług dostosowanych do prawdziwych potrzeb naszego klienta z uwzględnieniem jej specyficznych potrzeb oraz możliwości finansowych. Obszar działania firmy skupia się głównie na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego w przypadku większych projektów lub możliwości pracy zdalnej lokalizacja siedziby klienta nie ma znaczenia.

www: http://www.pclap.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Administracja serwerem linux

Administracja serwerami komputerowymi oraz profesjonalna pomoc informatyczna w przypadku awarii sprzętu komputerowego. NetBe zajmuje się od lat czynnościami związanymi z administrowaniem serwerów opartych na systemach operacyjnych Unix oraz Linux. Usługi obejmują działania związane z przygotowywaniem i doborem serwerów, ich konfiguracją oraz hostingiem. Dodatkowo proponujemy usługi naprawy komputerów, instalowania systemów operacyjnych, usuwania wirusów i wielu innych, a to wszystko także w domach klientów.

www: http://www.netbe.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Serwery dedykowane Kraków - serverini.pl

Firma funkcjonuje od 2010 roku w ramach wydzielonych struktur firmy S-NET Sp. z o.o. Firma ta trudni się utrzymywaniem serwerów dedykowanych i VPS, szeroko pojętymi usługami hostingowymi, oraz rozwiązaniami dla obsługi kont pocztowych i domen.Serverini.pl stara się budować profesjonalne kontakty z każdym kontrahentem, gwarantuje to profesjonalną współpracę, a także najlepsze efekty.

www: http://www.serverini.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Wpisów: 1802, Podkategorii: 255

& praca

Katalog Stron Dom